آترین کلاب

از آنجایی که در دنیای پیشرفته امروز ارائه خدمات، فراهم کردن رفاه و رضایت مندی مشتری از ارکان اصلی هر تجارت محسوب می شود، آترین استار برای دستیابی به اهداف خود که در راس آن سرویس دهی هرچه بهتر و رضایت مندی مشتریان عزيز می باشد، همواره كارت هاى عضويت را در دستور كار خود قرار داده است.
كارت هاى عضويت، هم قابل استفاده در فروشگاه هاى آترين گالرى و هم قابل استفاده در وبسايت است.
مشتریان آنلاین آترین استار پس از رسیدن به حدنصاب خرید تعیین شده، نخستین کارت عضویت بر روی پروفایلشان فعال می شود و به همین شکل نیز ارتقا پیدا می کند. مشتریانی نیز که از طریق خریدهای حضوری عضو آترین کلاب شده اند، نیاز است برای برخورداری از مزایای کارت های عضویت در خریدهای آنلاین ابتدا وارد صفحه حساب من شده و پس از پر کردن فیلدهای عضویت، مشترک سایت شوند. پس از مشترک شدن، كافى است نام و شماره تماس خود را به ایمیل atrinclub@atrinstar.ir يا دايركت اينستاگرام به آدرس atrinstar ارسال نمایند تا خریدهای آنلاین عزیزان نیز شامل مزایای کارت های عضویت و تخفيفات خودكار شود.
کارت های عضویت در سه سطح ارائه می گردد که معیار صدور آن رزومه خرید مشتریان است. نخستین سطح کارت عضویت، سطح برنزی است که با رسیدن خرید افراد به ۱،۵۰۰،۰۰۰ تومان صادر می شود و دارندگان این کارت از ۵ و ۸ درصد تخفیف دائمی برخوردار خواهند بود. این کارت ها قابل ارتقا می باشد و با افزایش سقف خرید و رسیدن به حد نصاب تعیین شده به درجات بالاتر صعود پیدا می کند و درصد تخفیفات بالاتری مطابق با الگوی برنامه ریزی شده شامل عزیزان خواهد شد.

سقف خريد ياد شده، شامل خريدهاى مستقيم و غير مستقيم مى شود؛ غير مستقيم، خريدهايى است كه معرفى شدگان يك شخص انجام مى دهند. به عنوان مثال اگر شخص A يك ميليون تومان خريد انجام داده باشد و شخص B كه از طريق شخص A معرفى شده است نيز ٥٠٠ هزار تومان خريد داشته باشد، خريدهاى شخص B علاوه بر پروفايل خود، عينا به كارنامه شخص A نيز افزوده مى شود و در نتيجه زودتر به حدنصاب كارت عضويت مى رسد و مجموع خريد هاى شخص A،  تومان تلقى مى گردد.