مسابقه فرهنگی آترین لنز

۰ دیدگاه برچسب ها : ،،،،

به پاسداشت حضور عزیزان در صفحه اینستاگرام آترین استار، از این پس به صورت دوره ای با برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی در خدمت عزیزان خواهیم بود. زمان شروع شنبه ۶بهمن ماه است. شرح نخستین مسابقه (آترین لنز: مسابقه عکاسی 📸):

عزیزان می بایست حداقل یک عکس خلاقانه که توسط خود آن ها گرفته شده است از خاطره انگیزترین، دوست داشتنی ترین یا زیباترین عطری که تا کنون تهیه کرده اند، در پیج شخصی خود بگذارند و رعایت چهار اصل الزامی است:

۱- نخست بر روی عکس، پیج آترین استار را تگ و منشن کنند

۲- در کپشن هشتگ atrinlens# قید کنند

۳- سومین اصل حضور عکس در پیج شخصی تا انتهای مسابقه و دریافت بن تخفیف است.

۴- دررصورت برنده شدن هنگام استفاده از بن تخفیف در خریدهای حضوری، عدم حذف عکس از پیج شخصی می بایست توسط بکی از کارمندان آترین استار تایید شود. در خریدهای غیرحضوری نیز باید اسکرین شات از صفحه اینستاگرام شخص ارسال شود.

درصورت رعایت نشدن هرکدام از این اصول عکس از شرایط مسابقه خارج می شود.

عزیزانی که پیج شخصی اشان در حالت Public نیست وخصوصی است، می بایست دو عکس را به ایمیل atrinlens@atrinstar.ir ارسال کنند تا از فرصت برنده شدن برخوردار شوند. (عکس گرفته شده به همراه اسکرین شات از صفحه شخصی که نشان دهنده حضور عکس در پیج است)

شنبه تا چهارشنبه هرهفته فرصت پست و ارسال آثار است و پایان هر هفته پنج عکس برگزیده به انتخاب هیئت داوران به سرپرستی استاد عزیز و عکاس بین المللی saedgraficss وارد فینال می شود. عکس های منتخب، پنج شنبه ها در پیج آترین استار قرار داده می شود و معیار انتخاب برندگان نهایی، لایک بیشتر است بنابراین سه عکسی که در آن روز بیشترین لایک را به خود اختصاص دهند به عنوان برنده انتخاب می شوند. به نفر اول بن خرید ١۵٠ هزار تومانی اعطا می گردد و به نفرات دوم و سوم هر کدام بن ١٠٠ هزار تومانی تعلق می گیرد.

📍نکته١: هنرمندانی که از سایر شهرهای کشور وارد این مسابقه می شوند، درصورت برنده شدن کد تخفیف دریافت می کنند تا بتوانند از بن دریافتی در خرید آنلاین وبسایت آترین استار بهره مند گردند.

📍نکته٢: یک شخص می تواند بیشتر از یک عکس را در مسابقه شرکت دهد و محدودیتی وجود ندارد.

📍نکته٣: استفاده از نرم افزارهای عکاسی و افکت دادن به تصاویر در حد نرمال آزاد است.

❌توجه مهم١: از پنج عکسی که وارد فینال می شوند، سه عکس از اینستاگرام و دو عکس از ایمیل انتخاب می شود.

❌توجه مهم٢: مدت اعتبار بن های خرید یک ماه است که بصورت اتوماتیک در پروفایل اشخاص ذخیره می شود.

❌توجه مهم٣: درصورتیکه عکس تکراری یا کپی برداری باشد از دور رقابت حذف می گردد.

گذاشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *