فراخوان دهمین دوره مسابقات عکاسی عطرزون

🔥🔥🔥 فراخوان دهمین دوره مسابقات عکاسی عطرزون

🏷 موضوعات
1- “نوشته بودی دیروز وسط یک چهارراه که جای سوزن انداختن نبود، عطر مرا شنیده ای و من که سال ها بود دیگر آن عطر را نمی‌زدم، آه کشیدم..”
2- “عطرها تنها يك خوشبو نيستند بلكه نمايشى متكامل از هنر در راستاى بيشترين اثرگذارى بر فرهنگ، عواطف، احساسات و هوش بشرى مى باشند.”

🏷 داوری و نمره دهی
در مرحله نخست، داوری توسط یک هیئت ژوری سه نفره شامل یک عطرباز زبده، یک عکاس خبره و نماینده شرکت آترین استار با شاخص ها و نمرات زیر انجام میشود.

✅ خلاقیت و ارتباط مشخص با یکی از دو موضوع مسابقه 30 نمره
✅ نکات تکنیکی و فنی عکس 30 نمره
✅ چشم نوازی 20 نمره
✅ تطابق درست عطر با فضا، پیام و سایر عناصر 10 نمره
✅ کیفیت عکس 10 نمره
❇️ مجموع نمرات: 100

در  مرحله دوم عکس هایی که حد نصاب میانگین سه نمره ژوری را کسب کرده باشند به مدت 48 ساعت در سایت آترین استار به رای عموم گذاشته میشوند (هر رای با یک شماره موبایل و ارسال رمز یکبار مصرف و بدون نیاز به عضویت در سایت)

🏷 قوانین
📍 کسانی که در مسابقه شرکت میکنند، حتما باید از اعضای کانال تلگرامی عطرزون باشند.
📍 هر کس میتواند، برای هر کدام از دو موضوع مطرح شده، 1⃣ یا 2⃣ عکس برای ادمین ارسال کند. عکس ها تا پایان مهلت مقرر قابل اصلاح یا تغییرند.
📍هم عکس از یک عطر و هم از مجموعه عطر قابل پذیرش است.
📍شرکت کننده در مسابقه باید عکس ارسالی را خود گرفته باشد. هر زمان و به هر شکل اثبات شود شرکت کننده عکاس عکس اسالی نیست، عکس و شرکت کننده حذف و جایزه لغو میشود.
📍بهتر است عکس ارسالی برای داوری نهایی علاوه بر ورژن کاهش کیفیت معمول تلگرامی، با کیفیت اصل و به صورت فایل نیز برای ادمین ارسال شود تا زوایای پنهان و جزئیات عکس بهتر و عادلانه تر داوری شوند.
📍 بر اساس نظر سنجی و برای رعایت بیشتر عدالت، روی  عکس ارسالی نباید نام، ایدی، امضا یا لوگوی عکاس وجود داشته باشد. تصویر صورت عکاس نیز به دلیل شناسایی او قابل قبول نیست. تنها اسم کانال با پیشوند @ روی عکس اضافه خواهد شد (عکاس میتواند خود این اسم را اضافه کند و یا این وظیفه را به ادمین کانال واگذار کند.)
📍استفاده از ابزارهای ادیت عکس کاملا آزاد است و هر گونه ای از عکس (مانند استفاده از متن و جمله، حالت پوستری، پس زمینه های کامپیوتری و هر خلاقیت دیگر) قابل قبول است.

🏷 جوایز
📍به نفر اول میانگین آرای ژوری یک عطر به انتخاب برنده از برن Milano Fragranze بر اساس موجودی شرکت آترین استار اهدا خواهد شد.
📍به نفر اول آرای عمومی ثبت شده در سایت آترین استار یک عطر از برند Laboratorio Olfattivo به انتخاب برنده بر اساس موجودی شرکت آترین استار اهدا خواهد شد.
📍به نفرات دوم تا پنجم آرای عمومی نیز سمپل و بن اعتبار خرید عطر
🎁 نفر دوم 3 میلیون تومان اعتبار
🎁 نفر سوم 2.5 میلیون تومان اعتبار
🎁 نفر چهارم 2 میلیون تومان اعتبار
🎁 نفر پنجم  1.5 میلیون تومان اعتبار خرید عطر از آترین استار اهدا خواهد شد.
📍به تمامی شرکت کنندگان دیگری که حدنصاب میانگین آرای ژوری را بدست آورند و وارد مرحله آرای عمومی شوند، به رسم یادبود بن تخفیف 10 درصد اعتبار خرید از آترین استار اهدا خواهد شد.

🏷 مهلت ارسال آثار
تا  انتهای خرداد ماه 1402

💰 اسپانسر
شرکت آترین استار

آدرس سایت:
https://atrinstar.ir/
اینستاگرام:
https://www.instagram.com/atrinstar

شماره تماس شعب:
071-91300033

دوستان عکاس، هنرمند، خوش ذوق و معطر خود را با ارسال لینک زیر به مسابقه عکاسی دعوت کنید.
https://t.me/OpenBoxPerfume


آخرین دیدگاه کاربران

ثبت ، نظرات کاربران